עברית English
מוצרים
זיווד אלקטרוני
זיווד אלקטרוני

הסבר כללי

כאשר מדברים על זיווד אלקטרוני מדברים למעשה על מארזים למכשירים חשמליים וכמו כן על פרופילי אלומיניום המיועדים לפיזור חום יעיל יותר באותם מארזים. הביטוי שלעתים נשמע בומבסטי מאוד בסך הכל בא לתאר תחום בו מתכננים אריזות (זיווד מגיע מאותו שורש כמו המילה מזוודה...) לציוד חשמלי (אלקטרוני). מדובר למעשה בתכנון וייצור של קופסאות שונות ומארזים לציוד עבודה חשמלי, מחשבים וכדומה. בכל תחומי התעשייה נעשה שימוש בזיווד אלקטרוני וניתן למצוא היום זיווד אלקטרוני למשל בגופים צבאיים, בתחום התקשורת, ההיי טק וכמובן בכל תחומי השיפוצים, התיקונים, הרפואה וכיו"ב. כל מכשיר חשמלי צריך בית והתחום של שיכון כלי העבודה החשמלי נקרא זיווד אלקטרוני.

זיווד אלקטרוני, אלומיניום כחומר מוביל

באופן עקרוני כיום מיוצרות אריזות מחומרים שונים. זיווד אלקטרוני לעתים קרובות עשוי מפח, פלסטיק ואלומיניום אך ככל שהתחום מתקדם, מיוצרים זיווד אלקטרוני יותר ויותר מאלומיניום בשל התכונות האיכותיות שלו. אריזות למוצרי חשמל ולכלי עבודה חשמליים חייבות להיות איכותיות מאוד ולהגן על המוצרים מפני רטיבות וזעזועים למשל. למרות שישנם בעלי מקצוע שמשתמשים כאמור בפח או בפלסטיק לצורך ייצור האריזות, היתרונות המובהקים של שימוש באלומיניום הופכים אותו לחומר המוביל בתעשייה של זיווד אלקטרוני.

היתרונות של שימוש באלומיניום בתחום של זיווד אלקטרוני

התחום של זיווד אלקטרוני נהנה מהיתרונות העצומים שיש לאלומיניום על פני שאר החומרים שמשמשים לייצור מארזים. ראשית, האלומיניום הוא חומר שנוח מאוד לעיצוב ולאלטרנציות. שנית, האלומיניום מספק הגנה מושלמת בפני תנאי הטבע למשל וכן עמיד מאוד בפני קורוזיה (חלודה). בנוסף לכך הוא אינו שוקל הרבה והופך את הנשיאה של הציוד לקלה ולנוחה. אמנם מחירו מעט גבוה יותר מהפח למשל אך בטווח הארוך ההשקעה בהחלט משתלמת. מסיבות אלו ואחרות, זיווד אלקטרוני מייצרים יותר ויותר מאלומיניום.

זיווד אלקטרוני מתכננים ורוכשים רק באלום גולד

אלום גולד מתמחה בכל התחום של תכנון, פיתוח, ייצור ועיבוד של פרופילי אלומיניום לרבות לתחום הזיווד אלקטרוני. כיום מחסני החברה משתרעים על שטח עצום במרכז הארץ בגודל של למעלה מ5000 מ"ר מתוכם כ1800 מ"ר של מחסנים מקורים. היתרונות של אלום גולד כחברה לא מסתכמים רק באיכות הגבוהה כמוה לא ניתן למצוא בישראל ובניסיון העצום שנרכש לאורך ארבעת העשורים האחרונים, אלא גם ביחס אישי וחם לכל לקוח. מכיוון שאלום גולד היא עסק משפחתי, היחס האישי מסמל את השאיפה של החברה להתייחס לכל לקוח ולקוח כאילו היה בן משפחה. אלום גולד תרמה תרומה אדירה לפיתוח התחום של זיווד אלקטרוני בארץ וממשיכה לפתח אותו ללא לאות, להתקדם ולפתח מוצרים חדשים, עמידים יותר, חזקים יותר ואיכותיים יותר שעומדים בכל התקנים הישראליים והבינלאומיים בתחום.
אלומיניום פרופילי אלומיניום שירותים ומוצרים מידע מקצועי חלונות ודלתות
אלומיניום
הפקת אלומיניום
אקסטרוזיה
סגסוגות אלומיניום
מחזור אלומיניום
 
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
פרופילים לתעשייה
פרופילים לדלתות וחלונות
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
פרופילים סטנדרטים
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
ציפוי פרופילי אלומיניום
 

טיפול טרמי \ רמת חוזק
מערכות קירור
מערכות סולאריות
אביזרים
מכונות
מרכבים למשאיות
עיבוד שבבי CNC
ציטוט LME – Aluminium
זיווד אלקטרוני

מילון מונחים
קורוזיה
מגמות
טולרנסים
המלצות לבחירת סגסוגת טיפול טרמי טולרנסים וציפויים
שמירה על איכות הסביבה וצמצום פליטת גזי חממה
רשימת מפתחים

הצעות מחיר לחלונות ודלתות
גלריה חלונות ודלתות
איך בוחרים ייצרן חלונות ודלתות
בחירת החלון המושלם
חלון אלומיניום? עץ? או בכלל ברזל?
תריסי גלילה ואמצעי הצללה נוספים
קיר מסך
זיגוג (זכוכית)
רוכשים תריס גלילה חשמלי? דברים שחשוב לדעת
תריסי גלילה
 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר