עברית English
מוצרים
מחיצות
מחיצות אופן ספייס

באופן עקרוני, עד לשנים האחרונות, על מנת להפריד בין חללים או על מנת ליצור חללים שונים והפרדה ביניהם בחלל מרכזי אחד גדול, הייתה נטייה לבנות קירות. קירות גבס הן אפשרות נוחה ופשוטה ליצירת חיץ בין חלל אחד למשנהו ועדיין בישראל מדי יום מוקמים עשרות קירות גבס. למרות זאת, אנחנו חיים בעולם שמשתנה ללא הרף ותנודתיות ושינויים הם מנת חלקנו מדי יום ביומו. אי לכך קיר נראה כנחלת העבר בכל הנוגע ליצירת חללים ולהפרדתם. מחיצות מספקות לנו את הפתרון האולטימטיבי לצרכים אלה שכן הן מאפשרות לנו ליצור חיץ דינאמי ומודולארי שניתן לשינויים בכל עת שנרצה. מחיצות מודרניות מתאימות לעולם המודרני ולהלך הרוח והמחשבה המודרניים בהם דבר אינו קבוע והכל ניתן ומתאים לשינויים תכופים ותדירים.

מחיצות, כי הקיבעון עבר מן העולם

בואו נדמיין לרגע כי יש לנו חלל גדול, מעין לופט ואנחנו מעוניינים ליצור בו חדרים מסודרים. מן הסתם יש יתרון גדול ברכישת לופט שכן בדרך כלל מחירי הלופטים, נמוכים ממחירי חללים בהם כבר בנויים חדרים מסודרים. כמובן שאנחנו יכולים ליצור קירות גבס למשל שעלותם זולה יחסית והקמתם מהירה מאוד, אבל החסרונות שבבנייה של קירות גבס ברורה מאליה, במידה ואנחנו מעוניינים לבצע שינויים תכופים בארגון החדרים הדבר כרוך בהריסת הקירות מה שגורם ללכלוך ולאבק רב וכן לאנשי מקצוע שדורשים תשלום לא מבוטל עבור עבודתם. כמובן שאחרי ההריסה של הקירות, יש להקים קירות חדשים. אי לכך, הטרנד שמוביל את חלוקת החלל בשנים האחרונות בארץ כמו גם במדינות אחרות בעולם הוא מחיצות. הפתרון האלגנטי והפשוט הזה מאפשר לנו להקים מחיצות מודולאריות שיחלקו את החלל כראות עינינו ובקלות בלתי נתפסת יכולות לחלק את החלל בצורות שונות ומשונות. במידה והחלוקה לא מוצאת חן בעינינו, כל שנותר לעשות הוא להסיע את המחיצה ולעצב את חלוקת החלל כראות עינינו מחדש. בשימוש במחיצות מייתר את הצורך באנשי מקצוע ומאפשר גמישות אינסופית בעיצוב החלל שלנו. כיום עושים שימוש במחיצות לא רק במשרדים ובבתי עסק אלא גם בבתים פרטיים שכן רכישה של לופטים הופכת פופולארית יותר ויותר עם עליית מחירי הנדל"ן בארץ.

אלום גולד זה מחיצות אלומיניום

חברת אלום גולד מספקת פרופילי אלומיניום למחיצות אלומיניום למספר רב של  לקוחות מרוצים . פרופילי אלומיניום לתחום מחיצות האלומיניום של חברת אלום גולד שנוסדה לפני למעלה מארבעים שנה הן שם דבר לא רק בישראל אלא בעולם כולו. הגיע הזמן לצעוד קדימה עם הקדמה וליהנות מהטכנולוגיה. צרו קשר עוד היום עם חברת אלום גולד לקבלת הצעת מחיר לפרופילי אלומיניום


אלומיניוםם פרופילי אלומיניום שירותים ומוצרים מידע מקצועי חלונות ודלתות
אלומיניום
הפקת אלומיניום
אקסטרוזיה
סגסוגות אלומיניום
מחזור אלומיניום
עבודות אלומיניום
 
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
פרופילים לתעשייה
פרופילים לדלתות וחלונות
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
פרופילים סטנדרטים
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
ציפוי פרופילי אלומיניום
פרופילי אלומיניום

טיפול טרמי \ רמת חוזק
מערכות קירור
מערכות סולאריות
אביזרים
מכונות
מרכבים למשאיות
עיבוד שבבי CNC
ציטוט LME – Aluminium
זיווד אלקטרוני
גדרות אלומיניום
מחיצות
מעקות אלומיניום
פרגולות אלומיניום

מילון מונחים
קורוזיה
מגמות
טולרנסים
המלצות לבחירת סגסוגת טיפול טרמי טולרנסים וציפויים
שמירה על איכות הסביבה וצמצום פליטת גזי חממה
רשימת מפתחים

הצעות מחיר לחלונות ודלתות
גלריה חלונות ודלתות
איך בוחרים ייצרן חלונות ודלתות
בחירת החלון המושלם
חלון אלומיניום? עץ? או בכלל ברזל?
תריסי גלילה ואמצעי הצללה נוספים
קיר מסך
זיגוג (זכוכית)
רוכשים תריס גלילה חשמלי? דברים שחשוב לדעת
תריסי גלילה
חלונות בלגיים
תריסים חשמליים
 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר