עברית English
מוצרים
מעקות אלומיניום
מעקה אלומיניום

מעקות אלומיניום

מעקות אלומיניום הם הטרנד החד בתחום המעקות. אלום גולד מתמחה בעיצוב, ייצור והספקה של פרופילי אלומיניום למעקות אלומיניום כבר למעלה מארבעים שנה ומובילה את התחום ביד רמה.

מעקות אלומיניום

המעקה אותו נתקין הוא הפריט העיצובי והבטיחותי כמובן האחרון בגרם המדרגות. הוא החותם שסוגר את העיצוב הכללי ומשלים אותו. ישנם חומרים רבים מהם מייצרים מעקות ונראה כי משנה לשנה יותר אדריכלים ומעצבים בוחרים להתמקצע בתחום של מעקות אלומיניום. מעקות אלומיניום מספקים את התשובה המוצלחת ביותר הן מבחינה פרקטית, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה בטיחותית ויתרונותיהם על פני מעקות זכוכית או עץ למשל ברורים, אך ברצוננו לסקור כעת שניהחומרים שנמצאים כיום בשימוש.

מעקות אלומיניום כי עץ זה פאסה

ישנו קסם מסוים למעקות שעשויים מעץ. האווירה שהם משדרים היא של תקופה אחרת, כפרית וחמימה יותר. אמנם מעקות עץ יחמיאו לבית שמעוצב בסגנון הזה, אך לעתים דווקא שבירה של הסגנון העיצובי עם מעקות אלומיניום למשל יכולה לשבור את הסגנון ולייצר אווירה מעניינת ומקורית שלא ניתן להתעלם ממנה. כמו כן מעקות עץ מועדים לריקבון, במיוחד מעקות שמותקנים מחוץ לחלל המגורים. העץ הוא חומר אורגני על כל המשתמע מכך מה שאומר שברבות השנים הוא ישנה את צבעו, יתכהה ובמגע תדיר עם מים עשוי להירקב, להתנפל ולהתבקע. כמו כן מעקות עץ דורשים תחזוקה מתמדת שעולה לא מעט כסף על מנת לשמור על איכות המוצר ועל הגוונים המקוריים שלו. מסיבות אלו ואחרות ישנה נטייה למעבר לעשות שימוש דווקא בתחום של מעקות אלומיניום.

מעקות אלומיניום כי זכוכית משמעותה סכנה

מעקות אלומיניום נהנים מפופולאריות גבוהה לא רק בשל האיכות הגבוהה שלהם אלא גם כיוון שקרנה של הזכוכית יורד בהתמדה עם קידום המודעות לבטיחות הביתית והציבורית. למרות שמעקות זכוכית נותנים הרגשה של מרחב ושל שקיפות, הסכנה בהתקנה של מעקות כאלו ברורה מאליה. זכוכית היא חומר שנוטה להישבר ולהתרסק ללא מעט חתיכות מסוכנות שעלולות להוביל לנזקים גדולים ואף למוות. מעקות אלומיניום יספקו לכם את הבטיחות וההגנה שזכוכית לעולם לא תוכל לספק. כמו כן בדרך כלל זמן האספקה של מעקות זכוכית רב, בניגוד למעקות אלומיניום.

פרופילי אלומיניום לתחום המעקות זה אלום גולד

כבר למעלה מארבעה עשורים שחברת אלום גולד מתכננת, מייצרת, משווקת ומספקת פרופילי אלומיניום למעקות אלומיניום בבתי מגורים פרטיים כמו גם במבנים מסחריים ובבתי עסק רבים ברחבי הארץ. חברת אלום גולד מפתחת מעקות אלומיניום חדשים שמצטיינים לא רק באיכות גבוהה ובבטיחות מקסימאלית אלא גם באינספור דגמים מרהיבים. מעקות אלומיניום מתוצרת אלום גולד יספקו לכם את המראה החדשני והמודרני במחירים ללא תחרות. צרו קשר עוד היום עם אלום גולד למעקות שיחזיקו מעמד לאורך עשרות שנים, ללא כל צורך בתחזוקה ומבלי שיאבדו את המראה החדש שלהם לעולם. בהצלחה.

 

אלומיניוםם פרופילי אלומיניום שירותים ומוצרים מידע מקצועי חלונות ודלתות
אלומיניום
הפקת אלומיניום
אקסטרוזיה
סגסוגות אלומיניום
מחזור אלומיניום
עבודות אלומיניום
 
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
פרופילים לתעשייה
פרופילים לדלתות וחלונות
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
פרופילים סטנדרטים
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
ציפוי פרופילי אלומיניום
פרופילי אלומיניום

טיפול טרמי \ רמת חוזק
מערכות קירור
מערכות סולאריות
אביזרים
מכונות
מרכבים למשאיות
עיבוד שבבי CNC
ציטוט LME – Aluminium
זיווד אלקטרוני
גדרות אלומיניום
מחיצות
מעקות אלומיניום
פרגולות אלומיניום

מילון מונחים
קורוזיה
מגמות
טולרנסים
המלצות לבחירת סגסוגת טיפול טרמי טולרנסים וציפויים
שמירה על איכות הסביבה וצמצום פליטת גזי חממה
רשימת מפתחים

הצעות מחיר לחלונות ודלתות
גלריה חלונות ודלתות
איך בוחרים ייצרן חלונות ודלתות
בחירת החלון המושלם
חלון אלומיניום? עץ? או בכלל ברזל?
תריסי גלילה ואמצעי הצללה נוספים
קיר מסך
זיגוג (זכוכית)
רוכשים תריס גלילה חשמלי? דברים שחשוב לדעת
תריסי גלילה
חלונות בלגיים
תריסים חשמליים
 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר