עברית English
מוצרים
עבודות אלומיניום
עבודות אלומיניום

אלום גולד היא ספקית פרופילי האלומיניום ומוצריו הנלווים המובילה בישראל ליצרני עבודות אלומיניום מכל הסוגים לרבות ייצור דלתות וחלונות, מערכות לאנרגיה סולארית, זיווד אלקטרוני ועוד.

עבודות אלומיניום

עבודות אלומיניום מבוצעות בתחומים רבים מספור. הסיבה לכך נעוצה בתכונות המיוחדות של אלומיניום שהופכות אותו לחומר מבוקש בתעשיות רבות. לאלומיניום תכונות חיוביות רבות אשר מבדילות אותו מבין המתכות השונות, תכונות אשר מאפשרות עיבוד קל יותר של החומר ובעל כושר עמידות גבוהה במיוחד מול מתחריו. באופן עקרוני האלומיניום הוא מתכת בעלת גוון כסוף ולכן עושים בה שימוש נרחב בתחום של עבודות אלומיניום על מנת לשוות מראה מודרני למוצר המוגמר או לחלל המעוצב. כמו כן האלומיניום היא מתכת קלת משקל מה שהופך את האלומיניום לחומר מועדף לשימוש בתעשיית השונות. מרכבים למשאיות למשל מיוצרים לרוב מאלומיניום. אם כל זה לא מספיק, האלומיניום גם עמידה באופן יוצא דופן נגד קורוזיה (חלודה) ולכן עבודות אלומיניום שונות כגון התקנת מעקות או גדרות מספקת למזמין את ההגנה המרבית נגד פגעי מזג האוויר. ברזל למשל היא דוגמא למתכת שנוטה להחליד במהירות וזקוקה לאחזקה שוטפת על מנת להימנע אול לטפל בנזקים של מפגע זה.

עבודות אלומיניום מבצעים רק בחברה מתמחה בתחום

מאחר ותעשיית האלומיניום היא תעשייה שמתפתחת ללא הרף, ישנם חובבנים רבים בשוק שלא מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר. למרות התכונות הפנטסטיות שלו, תחת הידיים הלא נכונות, עבודות אלומיניום לא מקצועיות יכולות להסתיים במפח נפש רציני ללקוח ובמוצרים מאיכות ירודה. עבודות אלומיניום מזמינים אך ורק מחברה שמתמחה בתחום ופעילה בו שנים רבות שמאחוריה קהל לקוחות נאמן שהולך וגדל משנה לשנה. עבודות אלומיניום צריכות להתבצע תחת פיקוח תוך עמידה בסטנדרטים ובתקנים הישראליים כמו גם הבינלאומיים. בין היתר בתעשיית האלומיניום ניתן למצוא מוצרים כגון מערכות של דלתות וחלונות, תריסים, מערכות סולריות ועוד ועוד.

אלום גולד, החברה המובילה בישראל אצל יצרני עבודות אלומיניום

כפי שציינו, עבודות אלומיניום צריכות להתבצע על ידי חברה שמתמחה בתחום. אלום גולד מתמחה בתכנון, פיתוח, ייצור ועיבוד של פרופילי אלומיניום לא רק בישראל אלא גם בשוק הבינלאומי. החברה נוסדה בשנת 1971, לפני למעלה מארבעים שנה וכיום היא מובילה את התחום ביד רמה ומספקת השראה לחברות אחרות רבות בתחום שנושאות אליה עיניים. חברת אלום גולד הינה בבעלות משפחתית ומעבר למוצרים האיכותיים לעילא ולעילא שהיא מספקת לאלפי הלקוחות שלה מדי יום, היא מתגאה גם ביחס האישי והחם וכן בתגובתיות המהירה שלה לכל צרכי ורצונות הלקוחות. צי הרכב העצום של אלום גולד משנע מדי יום אלפי מוצרים שונים לכל חלקי הארץ בזמנים קצרים ומתחייב לאיכות הגבוהה ביותר בתעשייה.
 

אלומיניוםם פרופילי אלומיניום שירותים ומוצרים מידע מקצועי חלונות ודלתות
אלומיניום
הפקת אלומיניום
אקסטרוזיה
סגסוגות אלומיניום
מחזור אלומיניום
עבודות אלומיניום
 
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
פרופילים לתעשייה
פרופילים לדלתות וחלונות
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
פרופילים סטנדרטים
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
ציפוי פרופילי אלומיניום
פרופילי אלומיניום

טיפול טרמי \ רמת חוזק
מערכות קירור
מערכות סולאריות
אביזרים
מכונות
מרכבים למשאיות
עיבוד שבבי CNC
ציטוט LME – Aluminium
זיווד אלקטרוני
גדרות אלומיניום
מחיצות
מעקות אלומיניום
פרגולות אלומיניום

מילון מונחים
קורוזיה
מגמות
טולרנסים
המלצות לבחירת סגסוגת טיפול טרמי טולרנסים וציפויים
שמירה על איכות הסביבה וצמצום פליטת גזי חממה
רשימת מפתחים

הצעות מחיר לחלונות ודלתות
גלריה חלונות ודלתות
איך בוחרים ייצרן חלונות ודלתות
בחירת החלון המושלם
חלון אלומיניום? עץ? או בכלל ברזל?
תריסי גלילה ואמצעי הצללה נוספים
קיר מסך
זיגוג (זכוכית)
רוכשים תריס גלילה חשמלי? דברים שחשוב לדעת
תריסי גלילה
חלונות בלגיים
תריסים חשמליים
 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר