עברית English
מוצרים
פרגולות אלומיניום
פרגולות אלומיניום


במידה ואתם קוראים את המילים האלה, ככל הנראה אתם זקוקים לפרגולה ומתלבטים בנוע לחומר הנבחר ממנו היא תהיה מיוצרת. אנשים רבים בוחרים להתקין בחצר הפרטית שלהם או בבית העסק שלהם פרגולות מעץ מתוך אי ידיעה מסוימת ולאו דווקא מתוך בחירה סגנונית ועיצובית מודעת. חשוב מאוד להיות מודעים כאשר אנו באים לבחור את החומר ממנו תהיה מיוצרת הפרגולה שלנו. פרגולות אלומיניום הוא תחום שהולך ותופס תאוצה מסיבות שיפורטו במאמר זה. בבואכם להתקין פרגולה שתספק לכם את ההגנה מפני מזג האוויר, שתצליל בקיץ ותגם מפני גדם בחורף, עשו לעצמכם טובה ובדקו היטב את התחום של פרגולות אלומיניום, הבחירה הנבונה עבורכם.

פרגולות אלומיניום כי חסרונות העץ עולים על יתרונותיו

כפי שציינו, פרגולות רבות ברחבי הארץ עשויות מעץ. מסיבה זו בלי לחשוב יותר מדי, בעלי גינות וחצרות פרטיים נוטים לבחור בפרגולות מעץ על פני פרגולות אלומיניום בבואם להתקין פרגולה. חשוב לכתוב כי פרגולות מעץ נושאות אמנם קסם מיוחד אך חסרונותיהן גדולים ביותר. אמנם המראה הכפרי שמשתלב בטבע הוא תכונה חשובה שמעלה את החן של פרגולות מעץ, אבל מאחר ועץ הוא חומר אורגני, הוא מגיע עם תו מחיר לא צנוע. ראשית יש להבין כי פרגולות שמטבען מוצבות באוויר הפתוח תחת כיפת השמיים, חשופות לנזקי מזג האוויר. השמש הקופחת גורמת להתחממות העץ והקרינה מעוותת את הצבע המקורי וגורמת לקילופים בשכבת הצבע. אי לכך דעו שכאשר אתם מתקינים פרגולות מעץ, בניגוד לבחירה של פרגולות אלומיניום, תאלצו להשקיע לאורך השנים אנרגיה כמו גם כסף בצביעת הפרגולה, משיחתה בלכה ועוד מיני עבודות תחזוקה שונות על מנת לשמר את המראה המקורי. פרגולות אלומיניום חוסכות מכם את הצורך הזה. כמו כן עץ נוטה לריקבון, להתבקע ולקרוס.

פרגולות אלומיניום, עולם אינסופי של אפשרויות

פרגולות אלומיניום מאפשרות לכם להתקין פרגולה שלא רק תגן עליכם מפני נזקי מג האוויר אלא שתספק לכם אמינות ויציבות לאורך עשרות שנים. האלומיניום הוא חומר קל ביותר וגמיש מאוד ולכן ניתן ליצור בו עיצובים מפתיעים ומודרניים. כמו כן פרגולות אלומיניום מספקות לכם את האפשרות להתקין מערכת חכמה ובעזרת מנועים שיותקנו בגוף הפרגולה אך יהיו בלתי נראים למעשה, תוכלו למשל לסגור תריסים בפרגולה בזמן שיתחיל לרדת גדם ועדיין ליהנות מישיבה בחיק הטבע בכל מזג אוויר שהוא. את האלומיניום ניתן גם לשלב עם חומרים רבים וליצור טקסטורות ומרקמים מקוריים ומגוונים.

פרופילי אלומיניום לפרגולות אלומיניום זה אלום גולד

כבר למעלה מארבעים שנה שחברת אלום גולד מספקת לתעשייה כמו גם לקוחות פרטיים שפע רב של פרופילי אלומיניום. הניסיון העצום שנצבר במהלך השנים הופך את אלום גולד לחברה המקצועית והאמינה ביותר בתחום של פרופילי אלומיניום לפרגולות אלומיניום.  

אלומיניוםם פרופילי אלומיניום שירותים ומוצרים מידע מקצועי חלונות ודלתות
אלומיניום
הפקת אלומיניום
אקסטרוזיה
סגסוגות אלומיניום
מחזור אלומיניום
עבודות אלומיניום
 
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
פרופילים לתעשייה
פרופילים לדלתות וחלונות
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
פרופילים סטנדרטים
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
ציפוי פרופילי אלומיניום
פרופילי אלומיניום

טיפול טרמי \ רמת חוזק
מערכות קירור
מערכות סולאריות
אביזרים
מכונות
מרכבים למשאיות
עיבוד שבבי CNC
ציטוט LME – Aluminium
זיווד אלקטרוני
גדרות אלומיניום
מחיצות
מעקות אלומיניום
פרגולות אלומיניום

מילון מונחים
קורוזיה
מגמות
טולרנסים
המלצות לבחירת סגסוגת טיפול טרמי טולרנסים וציפויים
שמירה על איכות הסביבה וצמצום פליטת גזי חממה
רשימת מפתחים

הצעות מחיר לחלונות ודלתות
גלריה חלונות ודלתות
איך בוחרים ייצרן חלונות ודלתות
בחירת החלון המושלם
חלון אלומיניום? עץ? או בכלל ברזל?
תריסי גלילה ואמצעי הצללה נוספים
קיר מסך
זיגוג (זכוכית)
רוכשים תריס גלילה חשמלי? דברים שחשוב לדעת
תריסי גלילה
חלונות בלגיים
תריסים חשמליים
 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר