עברית English
מוצרים
פרופילי אלומיניום
פרופילי אלומיניום

כשמדברים על פרופיל אלומיניום למעשה מתכוונים לצורה בה מעוצבת היחידה שמיוצרת מאלומיניום. אם נסתכל על פרופיל אלומיניום בחלון למשל. מסגרת החלון שעשוי מאלומיניום מורכבת ממספר רכיבים שמשתלבים ביניהם ליצירת המסגרת החיצונית. ישנו מגוון עצום של צורות שמיוצרות מאלומיניום, להלן – פרופילי אלומיניום שונים. ישנן צורות T, צורת U למשל וכמובן צורות שונות וייחודיות לפי צרכי הלקוח. ייצור פרופיל הוא לא עניין של מה בכך ויש לדאוג שהפרופיל יתאים לצרכים הספציפיים לשמם הוא יוצר, בין אם מדובר בתעשיית החלונות או הדלתות, תעשיית כלי התעופה, מרכבים למעשיות וכיו"ב. ישנם גם פרופילים שלא מיוצרים מאלומיניום דוגמת פרופילי פלדה למשל, אל היתרונות ברורים של האלומיניום כחומר לייצור פרופילים גורמים לו להיות החומר המוביל בתעשייה זו. להלן כמה יתרונות שהם מנת חלקו של החומר המובחר הזה.

פרופיל אלומיניום, החומר המועדף בתעשיית הפרופילים

פרופיל אלומיניום הוא כלי רווח מאוד בתעשיית הפרופילים ויתרונותיו עולים בהרבה על פרופילים מחומרים אחרים. האלומיניום היא מתכת בעלת צפיפות נמוכה יחסית ועל כן, בהתאמה – משקלה נמוך וקל לשאת ולשנע אותה. כמו כן האלומיניום היא מתכת רכה וכשמדובר על ייצור של פרופיל אלומיניום, חשוב מאוד לעבוד עם מתכת שקל לעבד אותה ולעשות בה שינויים. מעבר לכל זה האלומיניום היא מתכת שעמידה מאוד בפני חלודה וכן בפני מגע עם חומצות שונות. למרות זאת, יש לדאוג לייצור של פרופיל אלומיניום אך ורק בחברה שמתמחה בתחום שכן ההתאמה בין הפרופילים השונים חייבת להיות מקסימאלית ומרבית כדי לקבל איכות גבוהה של מוצרים. הקונסטרוקציה שתיוצר מאלומיניום תהנה מעמידות לאורך שנים גם בתנאי מזג אוויר לא פשוטים ומכיוון שהאלומיניום לא מצטיינת בחוזק, לעתים קרובות עושים שימוש בסגסוגת של אלומיניום עם אבץ או נחושת למשל וכך מתגברים על חיסרון זה.

אלום גולד – החברה המובילה בישראל בתחום של פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום לא מזמינים כאמור מכל אחד. התחום של ייצור ופיתוח של פרופילי אלומיניום הוא תחום מורכב שדורש ידע הנדסי ומכני רב. אלום גולד פועלת בתחום ללא לאות כבר למעלה מארבעים שנה ומאז שנוסדה בשנת 1971 הביאה לתנופה בקנה מידה בינלאומי בענף. החברה שהינה בבעלות משפחתית דואגת לכל לקוח ולקוח כאילו היה בן משפחה ומספקת מוצרים באיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא בתעשייה. מפרופילי אלומיניום סטנדרטיים, דרך תעשייתיים ועד לפרופילי אלומיניום בהזמנה אישית לפי דרישות הלקוח ובהתאמה מרבית לצרכיו, אלום גולד מובילה את הענף ומצעידה אותו קדימה ללא הפסקה תוך עמידה בכל התקנים הישראליים והבינלאומיים. כשרוכשים ומתכננים פרופיל אלומיניום בחברת אלום גולד, יודעים שמקבלים מוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר.

קישור לקטלוג פרופילים סטנדרטיםאלומיניוםם פרופילי אלומיניוםם שירותים ומוצרים מידע מקצועי חלונות ודלתות
אלומיניום
הפקת אלומיניום
אקסטרוזיה
סגסוגות אלומיניום
מחזור אלומיניום
עבודות אלומיניום
 
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
פרופילים לתעשייה
פרופילים לדלתות וחלונות
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
פרופילים סטנדרטים
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
ציפוי פרופילי אלומיניום
פרופילי אלומיניום

טיפול טרמי \ רמת חוזק
מערכות קירור
מערכות סולאריות
אביזרים
מכונות
מרכבים למשאיות
עיבוד שבבי CNC
ציטוט LME – Aluminium
זיווד אלקטרוני
גדרות אלומיניום
מחיצות
מעקות אלומיניום
פרגולות אלומיניום

מילון מונחים
קורוזיה
מגמות
טולרנסים
המלצות לבחירת סגסוגת טיפול טרמי טולרנסים וציפויים
שמירה על איכות הסביבה וצמצום פליטת גזי חממה
רשימת מפתחים

הצעות מחיר לחלונות ודלתות
גלריה חלונות ודלתות
איך בוחרים ייצרן חלונות ודלתות
בחירת החלון המושלם
חלון אלומיניום? עץ? או בכלל ברזל?
תריסי גלילה ואמצעי הצללה נוספים
קיר מסך
זיגוג (זכוכית)
רוכשים תריס גלילה חשמלי? דברים שחשוב לדעת
תריסי גלילה
חלונות בלגיים
תריסים חשמליים
 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר