עברית English
מידע מקצועי
יתרונות האלומיניום
חלון

האלומיניום כחומר גלם איכותי ביותר

רבים מאיתנו היינו רוצים לעצב את ביתנו בחומרי הגלם הטובים והדקורטיביים ביותר. מאפיינים חשובים כגון עמידות, נוחות, והרכבה קלה עשויים בהחלט לעשות את כל ההבדל בבחירה בחומר הגלם הנכון.

מבין היתרונות הרבים שהאלומיניום מציע: עמידות מחשיפה למזג האוויר ולרטיבות, מה שאוטם את האלומיניום מפני הגשם. דרכי עיבודו של האלומיניום מקנה לו אמינות ותפקוד לתקופה ממושכת. כמו כן, האלומיניום שומר על מראהו החדיש לאורך זמן.

חוסנו של האלומיניום ומשקלו הנמוך הופך אותו לאטרקטיבי במיוחד לבנייה בגובה, להרכבת במות, ומבנים מיוחדים. אחד מיתרונותיו הבולטים של האלומיניום הוא הרכבתו הפשוטה, שבאמצעותו ניתן לעצב את החלל במספר רב של אפשרויות. בנוסף, האלומיניום אינו דורש צביעה מחודשת וניתן להשתמש בו בעת ההובלה ללקוח.

יתרונות האלומיניום – הפתרון המושלם

אנשי מקצוע רבים אוהבים את ייחודיות האלומיניום בכך שהחומר חסין מפני חלודה, קורוזיה, ולא מופיעים בו סדקים. חלונות העשויים מאלומיניום משמרים את הבידוד והאטימות לאורך תקופה ארוכה.

בבחירת איש המקצוע שיתקין בביתכם או בעסק שלכם את החלון, הדלת או את המסגרת העשויים מאלומיניום, תוכלו להיעזר בהמלצות לאנשי מקצוע שברשימת "מכון התקנים". העלות הזולה ושכיחותו הגבוהה נמנים מיתרונותיו הרבים של האלומיניום. כמו כן, ניתן לשזור את החומר לחוט. האלומיניום מהווה מוליך טוב לחשמל ולחום.

מספר רב של לקוחות מעדיפים להתקין בביתם חלונות מאלומיניום. משקלו הקל וחוסנו המרבי מעניק תחושת בטחון גם למבוגרים ולילדים, שאינם יכולים להפעיל כוח רב בעת פתיחת וסגירת החלון. ואם אתם מעוניינים ליצור צורות מיוחדות בחלונכם, האלומיניום הנו הפתרון המושלם להגשמת חלומו של כל לקוח.

המפגש בין הנוחות לעלות

בארצנו הקטנה והחמה, שקור עז אינו פוקד אותה, האלומיניום מספק מענה הולם. בארצות קרות, כפור עשוי להיווצר על גבי המשטח עצמו והחלון. לכן, באזורים חמים, אין צורך בבידוד מיוחד בין יחידת האלומיניום לחלון. מסגרות מודרניות מסוג אלומיניום מצליחות לשמר על החום בחורף בצורה הרבה יותר אפקטיבית מבעבר, ולכן בבניינים מסחריים השימוש באלומיניום נפוץ.

 בניגוד לחלונות מעץ, האלומיניום מצריך הרבה פחות תחזוקה ובחלונות העשויים מעץ, פנים וחוץ החלון דורשים צביעה וצביעה מחודשת מידי פעם. מהיתרונות הבולטים שבאלומיניום הוא יכולתו להתמחזר עד אין סוף. לכן, יש להרים את הכפפה ולערוך קמפיין למחזור אלומיניום לשימוש חוזר לדורות הבאים.
  

מאמרים נוספים בנושא אלומיניום :

הפקת אלומיניום
אלומיניום

 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר