עברית English
מידע מקצועי
חלונות אלומיניום
חלון בלגי

משקלו הקל, שמאפשר אף למבוגרים שביניכם ולילדים לפותחו ביתר קלות, עמידותו רבת השנים וחוסנו הרב יגרמו לכם לפתוח חלון בחיוך רחב. עמידות מפני פגעי מזג אוויר, לרבות רטיבות, ואטימותו מפני הגשם יבטיחו לכם כי ההשקעה בחלון האלומיניום תהיה ההשקעה הטובה ביותר.

כיום ,קיים מגוון רחב של חלונות אלומיניום בעיצובים, גדלים וצבעים שונים בהתאמה מלאה לביתכם. תחזוקתו הנמוכה ומשטחו המוגמר שבחלון האלומיניום מבטיח לכם כי לעולם לא תצטרכו לצבוע אותו מחדש.

חלון אלומיניום – היופי שבבידוד

חלון האלומיניום הגרמני (חברת שוּקו) מציע פתרון בידוד מרבי. חלון זה הנו הראשון מסוגו עם בידוד תרמי ייחודי, כאשר בבטן פנל החלון חומר מבודד מיוחד, היוצר שכבת בידוד מפני החום הכבד או הקור העז. בנוסף, באפשרות החלון להיפתח כלפי חוץ ופנים.

חלונות בלגיים העשויים מאלומיניום יחדירו לביתכם אור רב ואוויר, ויותירו רושם בלתי נשכח לבעלי בריכות שחייה או גינה גדולה. כמו כן, באפשרותכם לבחור חלונות אלומיניום הזזים על גבי מסילה.

פתחו חלון למגוון האפשרויות

מרבית מספקי חלונות האלומיניום יאפשרו לכם לבחור בחלונות בצבעים שונים. צבע החלון מהווה מרכיב חיוני בעיצוב ביתכם. לחלונות אלומיניום מסוג אורבני יתרונות רבים, ובעיקר משרים נוכחות במרחב הבנייה.

צורתם הנקייה, המבנה החלק שלהם והעיצוב המודרני ישדרגו את ביתכם לסטנדרד אחר. חלונות פתיחה מעוצבים בסגנון אורבני משלבים נוכחות ועיצוב מודרני. חלונות אורבנים הנפתחים כלפי חוץ יאפשרו לכם לנקותם באופן יעיל יותר מכל חלון אחר. באשר לזיגוג, באפשרותכם לבחור בזכוכית בידודית, זכוכית רבדים וזכוכית מונוליתית, בדרגות עובי שונים.

פנקו את עצמכם בחלון המותאם לכם

לפני שאתם בוחרים את חלון האלומיניום, עליכם לערוך רשימה מסודרת המכילה את כל פרטי החלון המבוקש. במידה ואתם מתגוררים בדירה קרה או חמה, עליכם לבחור חלון עם מסגרת מבודדת. לעיצוב החלון משקל רב בהתאם לחדר ביתכם. עיצוב מינימלי מותאם יותר לחדרי שינה, עיצוב בלגי מותאם לאלה שרוצים לשלב סגנון קלאסי בביתם עם הנוחות שמקנה האלומיניום. עיצוב אורבני מותאם לאלה שמעוניינים בחלון פרקטי וחזק, ומותאם יותר לבעלי גינות או פאטיו.
  

לצפייה בגלריית התמונות שלנו לחץ כאן

 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר