עברית English
חלונות ודלתות
חלונות בלגיים
חלונות בלגיים

חלון בלגי 4300 חלונות בלגיים, הטרנד החדש בעיצוב ובתכנון בתים נראים ביותר וביותר בתים ברחבי הארץ. שמם, חלונות בלגיים, ניתן להם משום סגנון החלונות שקיים בבלגיה שהינו סגנון של מתכת דקה אם הרבה שטח פנים של זכוכית. פרופילי אלומיניום הפכו במהרה לחומר המועדף לקונסטרוקציות שמחזיקות את הזכוכית שמשמשת לייצור החלון או הדלתות מסיבות שיפורטו להלן. עד להמצאת החלונות הבלגיים, או חלונות האלומיניום כפי שהם נקראים לפעמים, מסגרות החלונות היו עשויות מעץ וגם כיום ניתן למצוא בישראל חלונות רבים הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק שמסגרותיהם עשויות מעץ. למרות זאת, הבתים המודרניים כמעט ולא עושים שימוש בעץ וכן בעלי דירות רבים מחליפים את החלונות בדירתם ומתקדמים לעולם מודרני יותר. להלן מספר יתרונות לשימוש באלומיניום לקונסטרוקציה של החלונות שלכם.

חלונות בלגיים, אינסוף יתרונות

חלון מדגם בלגי 4300 אחד היתרונות הברורים מאליהם שטמונים בשימוש באלומיניום כחומר ממנו תיוצר מסגרת החלונות היא הקלות שלו. עץ ובמיוחד עץ מלא הוא חומר בעל משקל רב והכובד שלו גורם לסרבול ולתקלות רבות. כמו כן האלומיניום הוא חומר בעל חוזק רב יותר מן העץ וכך על מנת להחזיק את הזגוגית של החלון אין צורך לבנות קונסטרוקציה עבה ואימתנית כגון זו שיש לדאוג לה במידה ומשתמשים בעץ וניתן להסתפק במסגרות רזות שכמט ואינן מורגשות. חלונות בלגיים התפתחו בבלגיה שם הקור הקשה נמשך לאורך כל ימות השנה והבידוד הוא אחד הנתונים הכי חשובים בבית. הבחירה באלומיניום לבניית חלונות בלגיים, שוב – ברורה מאליה. מעבר לכל הכתוב לעיל, האלומיניום אינו רגיש לרטיבות ואינו מעלה חלודה והתחזוקה שלו מינימאלית. בניגוד לעץ, אלומיניום לעולם לא יירקב, יתבקע או יתנפח וישנה את צבעו. גם קלות ההסרה של החלון ונשיאתו לאזור בו נתן לשטוף ולנקות את הזכוכית קלות מאין כמוהן שכן עיקר משקל החלון הוא הזכוכית בניגוד לחלונות עץ שם מרכז הכבוד היא מסגרת העץ עצמה. אי לכך חלונות בלגיים הם הבחירה המועדפת על ארכיטקטים ומעצבים רבים והפופולאריות לה הם זוכים בישראל רק הולכת וגדלה משנה לשנה.

חלונות בלגיים מתקינים רק באלום גולד

חברת אלום גולד היא חברה בבעלות משפחתית שנוסדה בשנת 1971. החרבה מתמחה בייצור, תכנון, פיתוח ועיבוד של פרופילי אלומיניום לתחום החלונות הבלגיים. עם ותק של למעלה מארבעה עשורים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים האמינות והמקצועיות ביותר. צרו קשר עוד היום עם אלום גולד תיהנו מחלונות בלגיים מודרניים, מבודדים, איכותיים מיצרני אלומיניום איתם עובדת החברה בעלי ניסיון ומוניטין רב ובמחירים שווים לכל נפש. נסו והיווכחו בעצמכם.
אלומיניוםם פרופילי אלומיניום שירותים ומוצרים מידע מקצועי חלונות ודלתות
אלומיניום
הפקת אלומיניום
אקסטרוזיה
סגסוגות אלומיניום
מחזור אלומיניום
עבודות אלומיניום
 
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
פרופילים לתעשייה
פרופילים לדלתות וחלונות
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
פרופילים סטנדרטים
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
ציפוי פרופילי אלומיניום
פרופילי אלומיניום

טיפול טרמי \ רמת חוזק
מערכות קירור
מערכות סולאריות
אביזרים
מכונות
מרכבים למשאיות
עיבוד שבבי CNC
ציטוט LME – Aluminium
זיווד אלקטרוני
גדרות אלומיניום
מחיצות
מעקות אלומיניום
פרגולות אלומיניום

מילון מונחים
קורוזיה
מגמות
טולרנסים
המלצות לבחירת סגסוגת טיפול טרמי טולרנסים וציפויים
שמירה על איכות הסביבה וצמצום פליטת גזי חממה
רשימת מפתחים

הצעות מחיר לחלונות ודלתות
גלריה חלונות ודלתות
איך בוחרים ייצרן חלונות ודלתות
בחירת החלון המושלם
חלון אלומיניום? עץ? או בכלל ברזל?
תריסי גלילה ואמצעי הצללה נוספים
קיר מסך
זיגוג (זכוכית)
רוכשים תריס גלילה חשמלי? דברים שחשוב לדעת
תריסי גלילה
חלונות בלגיים
תריסים חשמליים
 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר