עברית English
חלונות ודלתות
תריסים חשמליים
תריס אור

תריס אור חשמלי בחלון מדגם 1700 צבע ברונזה יותר ויותר בתים נבנים בישראל כשהם מצוידים בתריסים חשמליים. תריסים חשמליים הופכים פופולאריים יותר משנה לשנה ולא מעט אדריכלים ומעצבי פנים פוסלים לחלוטין את השימוש בתריסים הישנים. מי מאתנו לא חווה מפח נפש מתריס ישן שהכזיב? רצועות הבד שנוטות להתייבש ולהיקרע, התריסים שנשברים, מתעקמים או מתפוררים מפאת החום הכבד של ארצנו והשלבים החסרים כמו גם התחזוקה השוטפת הם רק חלק מהחסרונות שבתריסים המסורתיים שהופכים אותם למאוסים כל כך בעיני הציבור הישראלי והציבור בעולם המערבי בכלל. תריסים חשמליים לעומת זאת מספקים לנו אמינות גבוהה לצד מראה מודרני וחדשי. לא עוד משיכות ארוכות בחבלים לא אסתטיים, כי אם לחיצת כפתור קטנה וכל השמש והטוב שבעולם החיצון חודרים לנו לבית. במידה ואתם קוראים את השורות האלו עכשיו, ככל הנראה גם אתם החלטתם להתחדש בתריסים חשמליים ואנחנו מעוניינים לברך אתכם על כך.

תריסים חשמליים כי העולם צועד קדימה

תקריב של תריס אור בחלון מדגם 1700 אם עד לפני עשור או שניים תריסים חשמליים היו נחלתם של אלו שהממון בכיסם, הרי שהיום ניתן למצוא תריסים חשמליים גם בבתים של משפחות מהשכבות הסוציו אקונומיות החלשות יותר. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שעלויות הייצור וההתקנה של התריסים צנחו בעשרות אחוזים בשנים האחרונות וכך משפחות מכל השכבות ומכל המעמדות יכולות להכניס את הקדמה לבתיהן. אנחנו משקיעים כל כך הרבה זמן ומחשבה בעיצוב הבית, בבחירת הרהיטים, בצביעה של הקירות ובאיסוף של אלמנטים שנוגעים ללבנו ומדברים אלינו, עד שלעתים אנחנו מעלימים עין מהמרכיבים הפרקטיים של הבית. נכון, תריסים נועדו בסך הכל על מנת לספק לנו חושך או בידוד מהעולם החיצון, אבל יש להם תוספת די רצינית למראה הכללי של הבית. אז אם כבר השקעתם בריצוף או ברצפת פרקט, בריהוט סלוני חדש ויוקרתי, בחלונות בלגיים מעוצבים ובטלוויזיה חדשה ומודרנית, אין שום סיכוי שתוכלו להישאר עם התריסים הפרימיטיביים שכאילו לקוחים ממאה אחרת, הצטרפו לאלפי בתים ישראליים שהתקינו תריסים חשמליים בביתם והשלימו את המראה המושקע של ביתכם.

אלום גולד זה תריסים חשמליים

אלום גולד מתמחה בתכנון, פיתוח, ייצור ועיבוד של פרופילי אלומיניום כבר למעלה מארבעים שה. כמו כן אלום גולד מייצרת תריסים חשמליים מאלומיניום. האלומיניום היא מתכת קלה מאוד שעמידה במיוחד נגד רטיבות ואינה מעלה חלודה. כמו כן ניתן לעצב אותה בקלות וכך ליצור מגוון רחב של מוצרים וביניהם תריסים חשמליים. התריסים החשמליים של אלום גולד מספקים לכם את הביטחון הרב ביותר שתוכלו לצפות לו ממוצר. כמו כן האחזקה של התריסים של אלום גולד היא מינימאלית וההשקעה הראשונית שהיא היחידה שתצטרכו לבצע, היא נמוכה ביותר שכן התריסים החשמליים של אלום גולד, על אף איכותם הפנטסטית, נמכרים במחירים שווים לכל נפש. אלפי לקוחות מרוצים וארבעים שנים של ניסיון בתחום הם לא נושא לוויכוח – צרו קשר עוד היום ותתחדשו בתריסים חשמליים מהאיכות הגבוהה ביותר שניתן.אלומיניוםם פרופילי אלומיניוםם שירותים ומוצרים מידע מקצועי חלונות ודלתות
אלומיניום
הפקת אלומיניום
אקסטרוזיה
סגסוגות אלומיניום
מחזור אלומיניום
עבודות אלומיניום
 
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
פרופילים לתעשייה
פרופילים לדלתות וחלונות
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
פרופילים סטנדרטים
פיתוח ועיצוב פרופילי אלומיניום בהתאמה אישית
תקנים לייצור פרופילי אלומיניום
ציפוי פרופילי אלומיניום
פרופילי אלומיניום

טיפול טרמי \ רמת חוזק
מערכות קירור
מערכות סולאריות
אביזרים
מכונות
מרכבים למשאיות
עיבוד שבבי CNC
ציטוט LME – Aluminium
זיווד אלקטרוני
גדרות אלומיניום
מחיצות
מעקות אלומיניום
פרגולות אלומיניום

מילון מונחים
קורוזיה
מגמות
טולרנסים
המלצות לבחירת סגסוגת טיפול טרמי טולרנסים וציפויים
שמירה על איכות הסביבה וצמצום פליטת גזי חממה
רשימת מפתחים

הצעות מחיר לחלונות ודלתות
גלריה חלונות ודלתות
איך בוחרים ייצרן חלונות ודלתות
בחירת החלון המושלם
חלון אלומיניום? עץ? או בכלל ברזל?
תריסי גלילה ואמצעי הצללה נוספים
קיר מסך
זיגוג (זכוכית)
רוכשים תריס גלילה חשמלי? דברים שחשוב לדעת
תריסי גלילה
חלונות בלגיים
תריסים חשמליים
 

עמוד הבית | אודות | מידע מקצועי | מוצרים | תוכנית צביעה  | גלריה | חלונות ודלתות | צור קשר